K zamyšlení

Leden 2012

Rozumíme si vůbec?

26. ledna 2012 v 17:00 | Iva
Přátelství.Pevné pouto mezi dvěma i více lidmi,s kterými si můžete povídat snad o všem.Jistě,občas se hádáte,ale hned se usmíříte a nebo se vaší "hádce" společně zasmějete.Já jsem také měla kamarádky.Až do dneška.Hádáme se kvůli maličkostem,ale vždycky se usmíříme.Dneska jsme se hašteřily se sousedkou v mojí lavici,protože jsem Harryho Stylese(člena skupiny one direction) nazvala gayem.Ona naoplátku začala pomlouvat mojí lásku,což se zvrtlo ve veliký konflikt.Pohádala jsem se s celou naší partou,a nevím proč,ale nechci s nimi mluvit.Začínám dokonce i uvažovat,jestli s nimi mám vůbec co k probírání.Jistě,takové ty hloupé řečičky na zabavení...Ale nějaké opravdu dobré téma,ze kterého navozujeme další,už nenacházím.Zítra se usmíříme.A to radím i všem,kteří se se svojí kamárdkou,kamarádem či kamarády pohádali! Neřešte zájmy které nemáte společné,ne tak,aby z toho byla hádka.Vyznání,barva pleti,oblíbená skupina a nejhezčí kluk za zničené přátelství přece nestojí!

Sociální Sítě

25. ledna 2012 v 20:41 | Iva |  Téma Týdne
Co se mi vybaví pod pojmem sociální síť?
Facebook,Twitter,ICQ,Skype,Yahoo....
Každý nějakou zná.Já sama jsem propadla facebooku,ale snad ne úplně. Usmívající se
Facebook,i jiné komunakční sítě jsou dobré,když se s někým nevídám,ale psát si den co den s někým,koho vídám skoro denně,mi přijde malinko divné.Potom si vlastně nepovídáme o ničem než stylem "co to na to fb bylo včera?" a jiné.
Navíc každá tahle stránka je pořádný požírač času,a to proto,že většina lidí jen čeká,jestli se objeví "někdo,nebo něco zajímavého".Jsem pro,když se na tyhle stránky občas zajde ale strávit překrásná léta dozrávání na počítači? To ne!!