K zamyšlení

Blood+

4. dubna 2012 v 19:37 | Iva |  Blood+
Asi málokomu z Vás se poštěstí tohle anime znát,ale přeze všechnu nenávist k tomuto žánru některých lidí,se o to chci s Vámi podělit.
Pro začátek bych Vám chtěla objasnit,co to je anime.Dá se říct,že je to nadřazená složka k "seriálům".Všechny,jak už je zřejmé podle názvu,jsou animované nebo přinejmenším kreslené.Anime jsou inspirovaná Mangou-tj. komiksovou formou,rozšířenou nejvíce v Japonsku.
Otaku-člověk zabývající se anime a mangou...
OP,ED=Opening(úvodní melodie,"otevírání" v dosl. překladu),Ending("zakončení",zakončovací melodie)

Blood+
Saya,dívka ve věku okolo šestnácti let...Stejná jako všechny dívky v jejím věku,až na to,že má trochu větší apetit a je chudokrevná.S bratrem Kaiem ale dojíždí pravidelně na ošetřovnu k doktorce Julii a všechno je tedy v pořádku.Její otec,George,má restauraci,ve které spolu se svými bratry-starším Kaiem a mladším Riku-žijí.Saya ve výborná ve sportu,ale co je na tom zvláštního,že má nadání?Zprvu se zdá všechno naprosto normální,ale když si Saya Otonashiová jednoho dne zapomene ve škole tretry,její život se provždy změní.Setkává se zde s chiropteranem-zrůdou,jež bývala člověkem ale nyní už nemá ani lidskou podobu,ani duši.Jen stvůra,živící se lidskou krví.Když už se jí chyropteran chystá zabít,ochrání jí záhadný muž,který jí dá meč(Chibbi) se slovy "Bojuj Sayo".Když hrdinka strne s mečem v ruce zdánlivý zachránce jí nabídne svou krev,aby se napila.Když odmítá,nasaje svou krev do úst,povalí Sayu a polibkem ji donutí krev vypít.Sayiny oči zrudnou a ona zabije chiropterana,pomocí meče nasáklého její krví.


Sayin život se nejen převrací zjištěním,že existují nelidské stvůry a její otec není její vlastní otec,ale všechno se zdá být ještě horší,když se jí v hlavě objevují obrazy z války ve Vietnamu.Saya postupně zjišťuje svou minulost a vydává se na spousty výprav za chyropterany,samozřejmě i s jejím sluhou/chevalierem Hajim.Postupně,jak plynou díly,se dozvídáte mnohem víc o tom,co se stalo ve Vietnamu,jak zemřel Sayin "druhý otec" Joel a jak se Haji stal chevalierem a co to pro něj obnáší.Zdá se to být komplikované?Fajn.Do všech dobrodružství se zaplétá i její rodina a nově spoznaní a ztracení přátelé.
Ohledně tohohle anime vás upozorňuji,že toho moc nenaspíte,jelikož Vás to donutí se podívat hned na další díl.Já osobně jsem díky tomu chodila spát okolo jedenácti večer,ale na škole se to bohudík neprojevilo.Saya i její osud Vás-chtě nechtě-donutí se zamyslet nad podstatou lidstva a vůbec nad Vaším dosavadním životem.Ohledně krve prolité v tomto anime...Množství krve v něm se bude rovnat počtu slz,které vybrečíte.Celé Blood+ se -alespoň podle mě-autorovi velice vydařilo,ať už jde o námět,písně zazněné v dílech nebo o zvětšení závislosti na anime.
Většina dílů(myslím,že 21. a 49. díl tam nějak nejsou) jsou dostupné na www.ulozto.cz/ a jsou dostupné s českým dabingem.Pokud by Vás to přeci jen chytlo,napište mi.Budu ráda za každýho člověka co si tohle alespoň přečetl,koho to zaujalo měl by si to opravdu zkouknout.Je to moje nejoblíbenější anime a opravdu moc moc vám ho doporučuju! :)
Tady přikládám ještě prá obrázků ^^ :) :D

^ Saya a za ní Diva(to vám neřeknu kdo je,to si dokážete zjistit sami) :D

^ Haji,Sayin chevalier,ochránce,sluha a...milenec... a úžasnej hráč na Cello (taky můj nejoblíbenější charakter)

Saya a Diva
Dvě královny...
Dvě krve...
Jeden konečný osud...

Každou možnou otázku zodpovím v komentech...Blahopřeju těm,co to dočetli! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ghinthalas Ghinthalas | E-mail | Web | 23. listopadu 2013 v 12:31 | Reagovat

Bezva článek, blood+ jsem viděl a nejradši tam mám asi Hagiho, fakt mu ty křídla sluší ^^

2 MichaelErrow MichaelErrow | E-mail | Web | 8. února 2018 v 16:05 | Reagovat

Since writing an outline can occasionally be tedious job since this is the location where you actually start contemplating your essay critically. Feelings that may keep you from writing your book. Writing an article is a tough issue to do to get a student and also for a standard man who doesn't possess the particular understanding of the terminology and the grammar which ought to be utilised in an essay.
Content writing is also a kind of essay writing, just you ought to be cautious using the principles, if you feel that it's possible to compose essay properly then readily you might also compose the articles, it is not in any manner a huge thing. As a student, you should not just consider having a look at classification composition, in addition, it is smart to think about writing a sample composition that may be considered a sample newspaper by other pupils.
You shouldn't be worried because our college essay writing firm is the best source to buy college essay services that are perfectly tailored. Apparently, a poorly written post reflects the sort of service which you offer.
You might also want to indicate more research or comment on matters that it wasn't possible that you discuss in the paper. Before writing really good post, one needs to clearly understand what kind of article he or she's intended to write whether it's a journalism article, professional article, review article or post for a blog since each one of these kinds of posts have their personal defined writing styles. In the event you have any financial essay writing difficulty, let's know for we shall aid you with writings which are quality and which are free from plagiarism.
So, as soon as you're performing your homework you should be aware you have put all required information regarding your own research. A student looking for quality financial research papers should go to a company with a great reputation on filing its work punctually.
Students using a copywriting service should know about a couple things before deciding on a service. After going through the company advice and terms and conditions, if you're pleased with their services, you may pick a particular small business. The writing service must additionally have a guarantee that all work is original and distinctive from a number of other content.
<a href=http://naszafirma.spoldzielnie.org/2018/02/01/find-out-who-is-talking-about-buy-essay-and-why-you-should-be-worried/>http://naszafirma.spoldzielnie.org/2018/02/01/find-out-who-is-talking-about-buy-essay-and-why-you-should-be-worried/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama