K zamyšlení

Zpátky plná dojmů aneb ze života Autorky

17. dubna 2012 v 16:56 | Iva |  Moje kecy
Mé milované Česko!Ani nevíte,jak moc člověku spadne úsměv,když mu začne chybět domov.Řekla bych,že to byo hlavně tím,že jsem nerozuměla,když na mně nebo na kámošky někdo nadával,ale to je jen detail.Každopádně jsem zpět plná dojmů a zážitků,také povídek-ale těch je jen v rámci možností,díky soutěžení a zpívání na mších-dost nudnejch mších-jsem toho opravdu moc nestihla.
Pokud by jste chtěli něco vědět,tak například díky naší návštěvě katedrály bombardované za druhé světové války jsem načala povídku právě z toho prostředí,ale nebudu předem říkat co s tím zamýšlím(sama to úplně nevim :D) a jestli to sem vůbec dám,každopádně bych byla moc moc ráda abych měla dostatek času psát,písemky už zase dávaj vědět...Bohužel.
-Wrocławská Katedrála

Věřím tomu,že změna psaní nebude znát...Protože jsem prohráli!Už od začátku našeho soutěžního programu,který se v kostele ozýval opravdu skvostně si totiž jeden z porotců(později zjištěno,že byl "hlava poroty") neustále povidal s kolegou a byli jsme mu doslova ukradení.Alespoň tak vypadal.Nakonec nás v naší kategorii porazil sbor Aurin,a když na vyhlašování zpívali spolu s ostatními tak jsme pochopili proč.
Každopádně já opravdu dostala spousty nápadů a zážitků jen v můj prospěch,a snad už teď budu moct psát tak,aby se vám to líbilo a aby vás čtenářů přibylo! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama