K zamyšlení

Štastně Až Do Smrti:Prolog (1.)

3. května 2012 v 13:30 | Iva |  Blood+
"NankuruNaisa.Miluji Tě.",řekl,s nepatrným úsměv na tváři."
A pak se balkon zřítil.


Tenhle pohled se Saye znova a znova opakoval v hlavě,zatímco spala dlouhým spánkem."Miluji Tě.Miluji Tě.Miluji Tě.Přeztože byla smutná,že neviděla svého milovaného a drahého Chevaliera před tím,než se opět uchýlila k spánku,věděla,někde hluboko uvnitř,že Haji stále žije.Nebyla žádná možnost,že by Haji umřel,když na něj spadne část hroutící se budovy,když prošel mnohem horšími věcmi během cest,byl nespočetněkrát pobodaný a rozdrcený balvany,i když byl vždy s ní,až do úplného konce.
Haji pro ní mnoho znamenal,skrz ty roky,co spolu strávili.Nikdy,ani jednou si nestěžoval a nikdy nežádal víc,než o to,aby ji mohl ochránit.Byla to její chyba,že se pro Hajiho zastavil čas,povzdechla si Saya hořce.
Ačkoli byla poněkud zaskočená,když jí Haji vyznal lásku,byla doopravdy ráda.Nebyl pro ni nikdo,kdo by byl lepší než právě Haji;její kamarád z děství,její společník,její Chevalier,a v poslední řadě,její milenec.
Kdo by si pomyslel,že by mohla najít někoho,koho bude mít ráda,o koho se bude zajímat a strachovat.Už nepotřebovala být déle sama,ve světě,kde se čas rychle schyluje k době jejího spánku.Lidé odejdou,změní se,ale Haji vždy zůstane po jejím boku.
Všechno,co měla udělat,bylo trpělivě vyčkat dokud nebude moct opět kráčet vedle těch,které miluje.Ještě pár let,pomyslela si,už jen pár let než budu moct vidět Kaie,Hajiho i všechny ostatní.Uvelebila se do pohodlnější polohy a její sen pokračoval...
Jak vítr foukal do Hajiho obličeje,tak se pramen vlasů vymanil z mašle,držící jeho vlasy pohromadě.Sayo,pomyslel,mezi jeho hrou na cello obličejem nastavený k paprskům slunce,na oblíbeném místě své lásky,na pláži.
Pamatoval si,když na něj ten balkon spadl.Pamatoval si,jak byl uvězněný v tísnivé temnotě.Pamatoval si,jak to už skoro vzdal,ale slyšel něčí hlas křičet zoufale jeho jméno.Ten někdo neměl trpět,zvláště když trpěla kvůli němu.S čerstvým rozhodnutím si nařídil dostat se ven z trosek spadlé budovy,než začnou padat bomby.
Na chvíli potřeboval zůstat ve Spojených státech,aby se mohl zregenerovat.Po potřebném čase k uzdravení se opět vrátil do Japonska,Saya už ale mezitím usnula.Pozoroval,jak Kai dovedl svou sestru do rodinné hrobky a jak plakal,když pro ní říkal svá poslední slova.Teď je tomu 25 let od doby,co Saya usnula tvrdým spánkem.Mnoho věcí se za ty roky změnilo,a Haji je všechny z dálky pozoroval.
Sayin starší bratr se stal obrovským přínosem Rudému štítu v pomoci se zničením zbývajících Chyropteranů,kteří nezískali enzym objevený Juliou.Spolu s Davidem,Lewisem(pozn.:čti Lujsem-pokud někdo neví) a Joelem se vydali vystopovat a zabít každého Chyropterana na světě.Rudý Štít byl potom opět rozpuštěn.
Kai se vrátil do Okinawy a začal znovu pracovat v otcově restauraci,v Omoro.David,Julie,Lewis a Joel se rozhodli vrátit do Anglie a zůstat s Glayem a pomáhat mu s chodem Sirotčince.
To bylo místo kde se Davidův a Juliin syn,Ken,narodil.Přezto,že bydleli velmi daleko,vždy si našli čas navšívit Okinawu.Žíjíc stále v Anglii,čekali na den,kdy se Saya probudí.
Ve steném čase,Okamu,Mao a Lulu na cestě zpět z blízkého východu.Okamura začal s jeho vlastním obchodem s fotografickými potřebami v Okinawě.Mao se s nechutí dostala na univerzitu a pokračovala ve studiích a Lulu se rozhodla zůstat s Kaiem a dvojčaty.
Dvojčátka byla opravdovým odrazem té druhé,až na barvu jejich očí samozřejmě.Mizaki byla dívka s šarlatově červenými a Mizuki byla dívka s modrou barvou očí.Dvojčata chodila do základní školy jako každé jiné děti.Mizuki se víc zaujala v atletice,hodně jako její teta,a Mizaki si zamilovala zpěv.Zatímco Mizaki lépe vycházela s lidmi a dávala více najevo své pocity a dojmy,Mizuki byla sice stydlivější,ale stále roztomilejší.Ať už tak,či onak,obě měly bouřlivou ochranu proti sobě a lidem,které měly rády.
Dvojčata měla poklidné dětství,přesně tak,jak Saya doufala.Obě byly velké uličnice,a často se dostávaly do problémů.Mao pomáhala Kaiovi s ředitelem,když byl Kai zaneprázdněn prací v restauraci.Někdy v tu dobu začal jejich vztah nabírat vážnost.Mao také často pomáhala Lulu s hlídáním,když byly dívky malé,takže Kaie vídavála dost často.Ačkoliv,nezůstávala nikdy moc dlouho,studování nepočká.
Když dokončila školu a pokusila se si najít práci v obchodě,měla mnohem více času pro Kaie a dvojčátka.Přezto,že Mizuki a Mizaki dobře vycházely s Lulu,Mao jim připadala víc ochranitelská a pečovatelská,připadala jim jako matka.Jak šel čas,Kai konečně požádal Mao o ruku.V té době právě začala dvojčata chodit na střední.Ještě ten rok se vzali na pláži,za účasti lidí jim nejbližších.
Nastal další problém-dvojčata už nemohly více chodit do stejné školy,protože přestaly stárnout.To bylo přesně šestnáct let poté,co Saya usnula.Dvojčata se rozhodla,že budou cestovat napříč kontinenty.Lulu se vypravila s nimi,a tím se začala plnit její touha už od času,kdy viděla nějaká místa na světě.Ačkoliv byl Kai hodně smutný,že dvojčata odešla,stále měl svou Mao která ho utěšovala,a to zvláště,když mu oznámila,že je těhotná.
Takže 25 let po Sayině "odchodu",Haji stále hlídal Sayu a dohlížel na Kaiovu rodinu.Kai a Mao měli dovjčata-dívku a chlapce.Chlapec byl pojmenován George a holčička se jmenovala Irene.Jejich obličeje mohly být na vlas stejné,kdyby byli stejného pohlaví.Georgeův účes se podobal Kaiovi,až na barvu vlasů,která byla hnědá jako Maoiny vlasy,narozdíl od Irene,která byla tmavá rusovláska,které spadaly až do půlky jejích zad.George a Irene už pár let chodí na základní školu.Před pár dny oslavili déváté narozeniny.Jejich sestřenice,Mizaki a Mizuki stále cestovaly s Lulu a častokrát posílaly pohlednice z míst,které navštívily.
Poslední paprsky naskytnutého slunečního světla zmizely chvíli potom,co byl zabraný do vzpomínání.Haji trpělivě pokračoval ve hře na cello,zatímco ještě pět let ho dělilo od konečného setkání s jeho milovanou královnou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama