K zamyšlení

Červen 2012

Svržení Francie

28. června 2012 v 13:20 | Nadzu-chan |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Možná,že se někomu nebude tahle povídka chtít číst,protože je tak dlouhá,ale já za to prostě nemůžu.Zase je tu obsaženo yaoi(kluk x kluk),takže kdo to...blá blá,však to znáte.Tentokrát to není těžší na plný pochopení takže věková hranice nebude :)
_________________________________________________________________
Zase zavřený v týhle tísnivý místnosti.Zase jsem utekl.Zase mě chytil.Kolikrát budu šikanován jako dřív,když mě Francie,můj nynější pán,pojal za svého sluhu a loutku?Kolikrát mám snášet to odporné ponížení?

Těstoviny

28. června 2012 v 13:17 | Nadzu-chan |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Venenciano se po dlouhé době vrátil domů za svým bratrem.Romano tentokrát neodjel za Antoniem jak míval ve zvyku,místo toho ale zůstal doma a hromadil v sobě vztek a smutek z bratrova dlouhého odjezdu.Když se ale teď Venenciano vrátil,všechen vztek k němu přešel a Lovino se choval stejně nepřístupně jako vždy.Nemohl se na něj zlobit.

Sen

24. června 2012 v 14:00 | Iva |  Absolutní smetiště a změť nápadů
Temno postupuje dál,
tím monochromovým dnem.
Tesklivá melodie rozezní sál
a vše se spojí v matný sen.

Svatba

19. června 2012 v 14:08 | Nadzu-chan |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Ještě poslední úpravy před odchodem.Jdu na svatbu,ale pro mě to je pohřeb.Pohřeb mojí duše,zakopání mých citů,pohřbení poslední šance na lásku.
Nechci kamarádovi přebrat nevěstu,to ani omylem,chci nevěstě ukrást manžela.

Edgar Allan Poe-Zlatý Skarabeus

18. června 2012 v 7:00 | Iva |  Knihy
Povídka

Starší průvodce vypráví příběh,který se mu stal,když ještě měl své bratry.V té době jezdili všichni společně na lodi a lovili ryby u ostrova Maelströmu.Když jednou ale plují domů trochu později než obvykle,překvapí je přímořský vítr a také bouře.Stařec celou tu hrůznou historku vypráví jednomu obyčejnému turistovi,který se jen trochu více zajímá o ostrovy.

Poe není,jak jsem podle tohohle zjistila,moc můj žánr.Obsah jsem napsala skutečně stroze,protože jsem sama přečetla asi tak pět stránek,a to jsem se hodně nutila.Poe má být úchvatný hororový vypraveč,ale mě neoslnil,takže jsem asi divná já.každopádně přečtěte si to na vlastní nebezpečí! :D

Kuroshitsuji

18. června 2012 v 6:10 | Iva |  Anime/Recenze
*Právě začala znova stahovat* No ehm.Tohle anime mě ze začátku trochu upoutalo a trochu vyvedlo z normálu,ale teď toho spíš lituju,že jsem ho odsoudila a dám mu ještě šanci.
Zápletka se No,to stačí.Žádný slovo zápletka ani nic takovýho.(To je z toho čtenářáku co jsem byla nucená napsat)
Prostě kdo to neviděl.Jsme na panství rodiny Phantomhive.Celé teď připadlo mladému Cielovi,o kterého se stará ten nejbožejší nejvíc sexy sluha Sebastian.Z prvního dílu jsem se fakt hodně nedozvěděla ,ale co tak vím od kámošky,objeví se Madame Red,abych nezapomněla je tam ještě jedna červeně laděná postava a to takovej trochu ulítlej,mě se ani nelíbí Grell.Pak tam bude Undertaker,kdo ví kdo to bude :D a řekla bych,že se máme na co těšit.Obrázky prvního dojmu a yaoi picty zatím ráno nestíhám postahovat a odpolko je přidám :)
Nevím jestli to stojí až tak za zkouknutí,ale je to takový základní vzdělání.O čem se mluví z anime dost často je právě Kuroshitsuji taky celkem vysoko.Na moje milované Blood+ zkrátka nikdy nedojde.
Co bych mohla tak doplnit.Ciel Phantomhive a jeho "jen nějakž komorník" Sebas-chan řeší problémy,tížící srdce královny.O to tady jde.A proč vlastně Ciel zůstává na zrekonstruovaném panství,tolik spojeném s jeho minulostí?Když se ho,na jeho narozeniny zmocnili kdo ví jaký lidé,prošel si peklem a když celé panství vyhořelo i s jeho rodinou uvnitř,přísahal si,že vraha svých rodičů najde.Alespoň doufám,že to tak je.Konec konců,Grell taky není tak strašnej...Ale na Sebas-chana nemá nikdo!! /Možná Undertaker... :DNo není Sebastian úžasnej?? ^^

Onoho deštivého dne v nové práci(Spamano)

17. června 2012 v 18:03 | Iva |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Opět pro jistotu varuju,povídka obsahuje prvky yaoi(vztahu kluk x kluk),čtěte na vlastní bezpečí.
Předvečír toho dne jsem si připadal trochu divně.Začít v nové práci.Z Axis nezůstal nikdo,všichni z organizace se rozutekli do světa a na mě bylo se podřídit a najít si svoje místo.Tak jsem se dostal k práci barmana.Těším se,jen nevím,jestli to je fakt to co chci.

Housle

12. června 2012 v 6:34 | Nadzu-chan |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Varování:Tato povídka obsahuje prvky yaoi(kluk x kluk),takže kdo to nezná nebo nemá na něco takovýho žaludek,nebude to číst!!
Jinak mohli by jste to možná pochopit asi tak od těch 12 let...Takže doporučená přístupnost:12 let
_____________________________________________________________
Prošel jsem tmavou chodbou.Mířil jsem přímo ke dveřím té věže.Byal noc a svíce,co jsem měl v ruce,pomalu začala pohasínat,až nakonec úplně zhasla.Ještě chvíli bylo děsivé ticho,pak jsem uslyšel táhlou melodii houslí.Tiše jsem,v úplné černotě,došel až ke dveřím.Pro moje štěstí nebyly ani zamčené a ani nevrzaly.Se zavíráním jsem se neobtěžoval,nechtěl jsem pokoušet štěstí.Kdo ví,zda by bylo ticho?

Další Plány

10. června 2012 v 15:16 | Iva |  Moje kecy
Já vím,že poslední dobou jen kecám,ale teďka....teďka už mi zbývají jen 2 desítky hodin a bude po problému! postupkách!
Plány tentokrát zkrátím a žádnej "pod perex" nebude,i když bych měla moc moc pictů na rakousko + někdo který bych chtěla všem ukázat!!
Takže:1)Dokončit Život s Lisou 2 a možná 3,pak už nic nebude...
2)Získat svou složku s dokončenýma i rozpracovanýma povídkama
3)Dokončit FF na Spamano,UkFr a ještě něco tam bylo...
4)Dodělat souznění duší-plánovaná ff na Soul Eatera
5)ukazát plán cosplayů a případný plány na cmv a advík(+rozhodnout-Advík vs. AnimeFest)

Určitě to nebude popořadě,když zrovna teď píšu souznění duší :D
Tak jo..já jsem se vykecala a teď už bych zase mohla jít něco psát ,že? :D Aloha!

Tenkrát v 18. století

10. června 2012 v 9:50 | Nadzu-chan |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai

Nacházíme se v době 18.století,kdy lidé,nepokojení anglickým parlamentem a životem v Anglii odplouvají do "Nové země",kontinentu,kde zakládají kolonie.Náš příběh začíná až tam,kde puritáni,tedy noví obyvatelé Ameriky začínají vzpouru proti své rodné zemi,Anglii.
Začněme rokem 1772 a uvidíme,do jakých dějin nás zavede příběh Nového světa.

Den dětí a Jedlíci Čokolády

2. června 2012 v 11:51 | Iva |  Moje kecy
Každodenní rutina nemusí začínat školou,ale třeba probuzením... :D Dělám si srandu :D Prostě jen říkám,že sem dneska nebyla ve škole chachááá! :D

Soul Eater

1. června 2012 v 21:02 | Iva |  Anime/Recenze
Tak tohle anime bych vám dost hodně doporučovala.Není to moc na bednu,a rozhodně pobaví.