K zamyšlení

Onoho deštivého dne v nové práci(Spamano)

17. června 2012 v 18:03 | Iva |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Opět pro jistotu varuju,povídka obsahuje prvky yaoi(vztahu kluk x kluk),čtěte na vlastní bezpečí.
Předvečír toho dne jsem si připadal trochu divně.Začít v nové práci.Z Axis nezůstal nikdo,všichni z organizace se rozutekli do světa a na mě bylo se podřídit a najít si svoje místo.Tak jsem se dostal k práci barmana.Těším se,jen nevím,jestli to je fakt to co chci.


Ráno,hned co jsem se probudil mi nebylo líp.Snad i několikrát hůř.Navzdory tomu jsem se přece jen odhodlal vyrazit.Nikomu neříkejte,že jen díky tomu,že mi Belgie dělala návrhy.Ty její mašle a prsa…
No.Ehm.Každej mě chápe,když řeknu,že je sexy.
Takže,já jsem Antonio.Odteď barman.24 let,zadaný.Žádaný,ženami ale i muži.Naposledy se mě jeden francouz snažil svést přímo před Bell.Byl to,alespoň pro mě,směšný pohled.
Příprava i se snídaní mi zabrala normálně tak půl hodinu,ale teď jsem nemohl mít tak uloudanou chůzi a přípravu.Běhal jsem po domě a na rychlo snědl jeden sendvič.Pak jsem vyrazil.
Cesta mi nezabrala ani pár minut,ale byl jsem naprosto nervózní.Přezto jsem se do nové práce těšil,a tenhle pocit jsem se snažil uchovat v mysli.Takže jsem s úsměvem došel až před bar.
Sundal jsem všechny židličky,dvakrát otřel prach kde jen to šlo,setřel podlahu a leštil všechny skleničky.Potom jsem se přinutil neuklízet tolik a nechal jsem otevřeno.Občas někdo zašel jen tak pro kávu sebou nebo na drink,ale nikdo se moc dlouho nezdržel.
Než jsem se nadál ,už se stmívalo.A taky se začalo plnit.Taky mi-podle lidí-došlo,že venku prší.Někteří přišli úplně zmáčení,jiní oklepávali deštníky.Jedna paní si sedla na barovou židličku a rozmýšlela,co objednat.Než se rozhodla,už jsem jí nalil.
"Tohle vám bude chutnat.",řekl jsem jí a věnoval jí úsměv.Dalo se na ní poznat,že je utahaná.Tak jsem jí udělal tonic.
A taky,že jí chutnal.Za chvíli chtěla další a pochválila mě za dobrý výběr.A za to jsem opravdu rád.Taky se po chvilce rozpovídala o svých problémech.Poslouchal jsem ji a když chtěla,poradil jsem jí,co by mohla udělat.Sice v tématice jako jsou zlobivé děti moc nevynikám,a ve stresující práci zatím nepracuju,ale snažil jsem se jí i přez to pomoct.
"Sakra!Sakra",slyšel jsem od dvěří.Přišel další zákazník,muž.Bylo tu narváno,jen u mě vepředu vedle té paní bylo jako zázrakem místo.Ten muž byl zmáčený na kost a ke všemu byl dost naštvaný.Hnědé vlasy úplně zplihlé,až na jeden trčící pramínek.Celkově oblečením byl laděn do hnědé barvy,která mu celkem padla k očím,taky hnědým.
"Dvojité esspreso.",objednal si a ještě než jsem mu dal kafe stihnul pětkrát zaklet.
Popíjel pomalu a já si ho začal prohlížet.Zajímalo mne,co se tomu muži přihodilo,že je tak naštvaný.
V baru se to začalo vyprazdňovat.Žena ztrápená prací a dětmi už taky odešla.Jen na druhé straně popíjelo pár motorkářů,kteří už taky začínali mít dost.
"Není vám zima?",zeptal jsem se toho muže,protože se klepal jako osika.
"Seš slepej!Jasně,že je."
Zalezl jsem ke skladu pití a otamtud vytáhl deku nejvyšší nouze.Zašel jsem k němu a přetáhl ji přez něj.Sedl jsem si na vedlejší barovou stoličku a díval se na něj.Třásl se míň,ale pořád to nepomáhalo.Tak jsem ho zahřál rukama.Rychle jsem mu přejížděl po pažích,i když se teda netvářil nejlíp.
"Přestaň,blbečku!"
Zastavil jsem se a jen se na něj díval.Byl celý červený.Co to tady dělám?Zahřívám kluka,kterýho ani neznám a to tak,že mu přejíždím rukama po celým těle!Proboha.Ale má snad promrznout?
Kdybych měl foťák,tak bych si toho mladíka vyfotil.Byl opravdu v rozpacích.A teď když se tak dívám na svoje dlaně na jeho stehnech,taky se necítím zrovna nejčistě.
"Ehm...Jak se jmenuješ?",zeptal jsem se nakonec.
"Romano."
"To je celé tvé jméno?"
"Ne.Tohle je jen moje druhé jméno.",řekl a pak si mě přitáhl blíž."Moje celé jméno je Lovino Romano Vargas.Nesnáším,když mi tak někdo říká.",zašeptal mi do ucha.
Najednou jsem kdo ví proč měl děsnou chuť ho políbit.Přitáhl jsem si ho na klín a políbil ho.Dlouze a vášnivě.Neodtáhl se.Jen byl trochu překvapený.Věř,Lovino,že to já jsem taky.
"C-Co to děláš,ty blbečku?!",zařval na mě na celou kavárnu.Zase byl celý rudý.
Rozhlédl jsem se,kdo všechno se na nás asi dívá a zjistil,že jsme úplně sami.
"Odpověz mi,co to sakra-"
Znovu jsem ho políbil.Nemusel jsem se ptát,líbilo se mu to.A mě taky.Zajel jsem mu pod stále vlhkou košili a začal mu ji rozepínat.Jeho jazyk si hrál s tím mým a celý ten polibek byl plný vášně.Z barové židličky jsme se přesunuli na pohovku v rohu celé kavárny.Ještě,než jsem k němu došel,jsem pro jistotu zamknul.Pak už jsme měli všechno jen pro sebe.
Lehl jsem si na jeho polonahé tělo a začal jazykem dráždit jeho bradavky.Mezi lehkými vzdychy občas trochu zaklel.To mě jen vyzývalo.Zajel jsem mu rukou pod kalhoty a nahmatal jeho penis.
Obejmul mě rukama kolem pasu a přetáhl mi triko přez hlavu.Pak jeho paže zůstaly na mém krku.
Vysvlékl jsem jeho a pak i sebe a ještě než jsem se do něj chystal vniknout zašeptal prosebně jeho jméno,které jak říkal nesnášel.
"Neříkej mi tak,idiote."
Místo odpovědi jsem se na něj usmál a pak do něj pomalu vniknul.Když jsem byl uvnitř plnou délkou,dlouze vzdechnul.Nikdy jsem nevěřil,že bych mohl spát s mužem,a ještě horší to bylo,že se mi to líbilo.Postupně jsem se začal hýbat a přidával jsem.
Volnou rukou jsem ještě Lovina uspokojoval.
Pak jsem se,uvnitř Romana,udělal.Trochu nahlas vzdychl a pevně se mně rukama chytil,a pak jsem cítil,že i on vyvrcholil.Olízl jsem si prsty a vytáhl ho.Lehl jsem si na něj a střídavě s ním těžce oddychoval."Lovino.Lovino.Lovino."Opakoval jsem to jméno jako sen.
"Hele-",začal,sotva popadal dech,"Jak se vlastně jmenuješ ty?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Takara Takara | Web | 26. června 2012 v 20:09 | Reagovat

Vzpouru!!! 8DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama