K zamyšlení

AnimeFest a Advík

20. července 2012 v 10:52 | Nadzu-chan |  Moje kecy
Co se dneska děje?No,co se dneska sakra děje?! Nikdo neví? Já vám napovím!
Hnědá barva,ahoge,japonská fiber vlákna,ebay....Jo! Dneska přijdou peníze na paypal účet,do kterýho jsem mámu dokopala a co se tedy bude dít?Bude se objednávat paruka!!!!!!

Člověk,který je natěšený víc než já...neexistuje.Paruka mi přijde mezi 9.-19.sprnem,tedy ode dne kdy budu odjíždět na dovolenou a nebo mezi dobou do 19.8.,tedy jednu noc před mými narozeninami!Jelikož se vracím z dovolenky až 24.8. je jasné,že na mě už bude paruka čekat hezky doma!
Navíc k narozeninám dostanu kromě paruky ještě nakreslené španělsko od Takary-chan(tedy také od Alex,Pruska,Pětimetráku,Gilberta....) a co ještě bude doma do konce prázdnin?Nová kytara!!! Buď bude za 5 tisíc,a to byla kytara se znělým tonem basů,nebo naprosto plochá,designem uchvacující a 2x levnější kytara,kterou chci ne kvůli ceně,prostě se mi líbí.Navíc tu paruku i kytaru mám jistou,paruka už se totiž bude dneska objednávat a kytara....Moje je nenávratně rozbitá,takže jí i potřebuju.
Co je trochu nejistější s cosplayem,to je kabát.Sama si ho ušít nedokážu,a mamka odmítá přispět alespoň mizernou 800-stovkou,hlavně když na vánoce dostanu přebytečné ptákoviny,jako třeba další haldu ponožek,kterým už nemůžu najít míso teď.
Co je ale pozitivního je,že si sem jistá,že mámu i tátu a celou-početnou-rodinu dokopu k přispění tak,abych nakonec na ten cosplay měla.
Jelikož je téma týdne "Optimismus v dnešní době" předložím vám další várku štěstí-Mám svolení od obou rodičů jet jak na AnimeFest 2013 tak i na Advík 2013!!! Pokud se tedy všechno vydaří,budu doma mít paruku,lístky na festy,kytaru i doprovod bez kterýho nikam nemůžu-tedy můj otec,který mě nechá jít na jakékoliv yaoi přednášky!!!!


^Moje budoucí paruka ^.^


Můj vysněný vánoční dárek ~.~

Přejte mi štěstí :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 manami-chan manami-chan | Web | 22. července 2012 v 12:44 | Reagovat

tak to sa stretneme :-D 2013 môžem ísť kam chcem :-D *totally happy*  ty máš ale šťastie :-D tú gitaru závidím sama hrám :-D držím palce s kabátom :-D tiež musím vyprosiť od fotrovcov prachy na cosplay Romana xDDD

2 Nadzu-chan Nadzu-chan | Web | 22. července 2012 v 18:06 | Reagovat

No...Pokud vůbec dopadne ta paruka,ta je-jak sem zjistila-totiž nejistější,než kabát...Ani já a ani mamka nevíme jak s ebayem :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama