K zamyšlení

Poprvé (Germacest)

24. července 2012 v 23:07 | Nadzu-chan |  Hetalia
Celou tuhle krátkou povídku dám pod perex,protože od začátku do konce je to jen yaoi.Není to Jen yaoi,je to krásné,incestní yaoi!!Hbitě mě objal."Nemůžeš jít."
"Ah.Ne.Nejde to.musíš pra-",nedořekl jsem,protože jak mi zajel pod kalhoty...
Opřel mě o zeď.To,jak na mě tlačilo to jeho vypracováný tělo,to,jak se mě dotýkal a jak jsem mu já přitom dráždil bradavky...
"Nedělej to",dostal ze sebe těžce.
Musel jsem přerývaně skrývat svoje pobavení z jeho hlasu,to jak mě vzrušoval a k tomu já osahával jeho už tak natěšené,pokud to tak můžu říct,tělo...Bylo toho na něj moc,vzrušovalo ho to.
Pod tou záminkou jsem zajel němci pod kalhoty,opravdu byl beznadějný.Vypadal,jak kdyby to mělo být jeho poprvé.Už z toho polibku,co jsem mu dal před několika hodinami,byl dost vykulený.Aby schoval svůj ruměnec,tak mě otočil ke zdi.Začal mi sundávat kalhoty,to snad nemyslí vážně!Takhle to nemůžu nechat,západ je mladší a vůbec!
Chytil jsem ho za zápěstí a chvatným úkrokem už jsem spolu s jeho dlaní stál za jeho zády.
"Snad sis nemyslel,že tě nechám si to užít?Možná potom,ale já chci z tvýho poprvý mít tvůj zážitek.",řekl jsem mu trochu víc namyšleně.
Ani se nestihl vzpamatovat,a už i on měl kalhoty dole,i s těma jeho zalátovanejma spoďárama od Rakouska.Tomu jsem se málem začal smát nejvíc.Ale nadruhou stranu jsem jeho rozpoložení(bydlet s Rakouskem) rozumněl.Litoval jsem ho.Ale smích byl v tuhle chvíli silnější.Nakonec ze mě vyšlo něco jako "Kesesese" a už jsem byl zase v soustředěné pozici.Bylo by to pro něj trochu ponižující,smát se mu v takovéhle situaci,ne?
Pohodil jsem ho na postel a každý snad ví,co jsem se chystal udělat.Sundal jsem si kalhoty a bez nějaké předehry do něj vnikl.Opravdu jsem byl sobecký,pokud tohle bylo fakt jeho poprvé...No co.Život k němu lepší nebude.Znovu jsem se pousmál,tentokrát nad jeho změnou výrazu.Obvykle měl tvář zcela kamennou a byl fakt jako voják,teď byl ale naprosto...bezbranný.
Na to,že je tohle jeho poprvý,je celkem v klidu.Přirazil jsem tak,že jsem v něm byl úplně celý,čímž jsem ho doslova donutil vzdychnout.A dočkal jsem se;vyhrkly mu slzy a hlasitě vydechl na celý dům.
Když už jsem se udělal a bylo po všem,lehl jsem si vedle něho a jenom dýchal.Díval jsem se na něj,a po chvíli mi i on svůj pohled oplatil a řekl:"Skoro dobrý,ale s Rakouskem se mi to líbilo víc,alespoň jsem si to užil."
T-tohle....Nebylo...jeho poprvé?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 manami-chan manami-chan | Web | 25. července 2012 v 16:37 | Reagovat

.....*i'm dead* Ten koniec! :-D chudák Gil   je horší než Rode xDD Väčšinou sa Germancestu kde je Gilbert seme vyhýbam ale toto sa mi vážne páči xDD

2 Takara Takara | Web | 25. července 2012 v 16:57 | Reagovat

Ohoňhoňhoň~~ ♥

3 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 29. července 2012 v 18:34 | Reagovat

Moi, moi~ dokonalé!!!!
jojojo... mám další :D ...  pak mi napiš, až si to přečteš ;) *prosím, piš na fb, na skype moc nechodím :'D budu tam ale možná zítra, protože se vrátím z prázdnin u tety*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama