K zamyšlení

Be Spamano

25. srpna 2012 v 13:17 | Nadzu-chan |  Hetalia

Vrátil jsem se domů.Můj šéf mi dneska vykládal o jakémsi hnědovlasém muži.Z jeho vypravování zněl jako arogantní člověk,alespoň ho tak popisoval.Chtěl bych ho poznat.
Belgie už na mě čekala.
Dal jsem jí letmý,ale i tak vášnivý,polibek na přivítanou a sundal si sako.V hnědý uniformě už jsem strávil dost času.Teď na večer mě ještě čeká obsluha v baru.Dvě práce jsou tak namáhavé.


I přes vyčerpání a stres před druhou prácí jsem si přisedl k Belgii na pohovku a přemýšlel nad tím mužem,o němž mi vykládal můj nadřízený.Prý se sem má brzo přestěhovat,ale bližší informace jsem už nedostal.A já se s ním mám setkat.
"Budeme mít nové sousedy!",prohlásila po chvilce ticha nadšeně Belgie.Jaká náhoda!V práci se dozvím o člověku,který se sem má přestěhovat a zrovna budeme mít i další sousedy.To už by si zasloužilo sezvat přátele-Arthura,Alfreda,Kanadu-kterého jsem stejně jako Francii ještě nepoznal,a také bratrance z Kuby.
"Mají se přistěhovat už někdy zítra.",pokračovala potom.
Ještě něco říkala,ale já už byl moc unavený na to,abych ji poslouchal.Po chvilce přemýšlení nad tím člověkem,co mi o něm vykládal nadřízený a těmi přistěhovalci,jsem usnul.A probudila mě až Belgie.
Seděla na mě a její vlasy jí vypadávaly zpod stuhy.Rozvázal jsem jí mašli a převalil ji pod sebe.Políbil jsem ji a kromě myšlenek na to,jak ji miluju jsem si také řekl,že se do práce dneska nedokopu.O chvíli už jsme se nazí líbali a netrvalo dlouho a skončili jsme v posteli.(pozn.aut:V týhle chvíli zavídím těm,co nemají tak dobrou představivost jak já...)
Když jsem se zase probudil,byl jsem sám a na hodinách bylo devět hodin.Naštěstí je víkend,takže do práce ani do baru nemusím.I když do baru bych večer zajít měl.
Neříkala ale Belgie něco o tom,že se dnes přistěhují sousedi?Jak jí znám tak už jim určitě šla pomoct,Proboha!
Spěšně jsem se oblékl a utíkal ke dveřím.Stěhovák už tam byl.Otevřel jsem dveře a uviděl ho.Nebo spíš je.Stál tam s nimi,pokud to tedy byl on.
Dva na vlas stejní bratři,tedy až na ty vlasy.
Bell na ně zamávala a oba se podívali na mě.Ten se světlejšími vlasy měl svoje ahoge(pozn.aut.:trčící vlas) doprava a druhý,se světlejší barvou,ho měl na druhou stranu.Dokonalá symetrie.
Ten plavovlasejší se na mně skoro až přihlouple,ale roztomile usmíval,zatímco druhý nevypadal zrovna spokojeně.Představil jsem se.
"Já jsem Feliciano!",prohlásil ten usměvavý ital."Tohle je Romano."
"Nepředstavuj mě tomu bastardovi,sakra!",prohlásil hned Romano.Byl zvláštní,arogantní,ale přišel mi milý.
Usmál jsem se na ně a taky se představil.
"Chtěli jsme vás přivítat a trochu vám pomoct",řekla Bell,čímž mi připomněla svou přítomnost.Úplně jsem na ní zapomněl!
Já spolu s těmi bratry a Belgii jsme se přesunuli ke stěhováku.Celkově bílá dodávka,až na modrý nápis na boku.Feliciano,ten světlovlasejší,se snažil otevřít poklop vzadu,ale výsledkem bylo,že si zlomil nehet.A tak jsem se toho ujal já.
Zatímco jsem otevřel úložný prostor stěhováku a začal vyndávat věci,jsem se potom klukovi díval.No,nebyl to moc kluk,oproti svému roztomilému dvojčeti spíš už mladý muž,ale ve vyjadřování svých pocitů zřejmě nebyli tak "bratříčkovatí".
Původně jsem chtěl navázat nějakou konverzaci,ale stejně mne zajímal jen on,a Lovino,jak se představil,by mi asi stejně moc neodpovídal.A tak jsme jen vykládali nábytek a různě veliké krabice.Naskládali jsme je do domu a já,Bell a Romano jsme si sedli na pohovku,zatímco Feliciano se posadil na zem.

Po asi tak půl hodince debatování se Belgie s Felicianem tak zapovídali na nějaké téma,že jsem zůstal s Romanem sám.
"Romano je tvé celé jméno?",zeptal jsem se ho nakonec,po trapné chvíli ticha.Jsou lidé,kteří mají třeba jen jedno jméno,ale co vím,tak Italové,stejně jako španělé,mají radši dlouhá jména.Škoda,že Bell tohle nechytlo...
"Pokud myslíš MOJE jméno,tak do toho ti nic není,blbečku!",ohradil se,ale pak tišeji dodal-"...Ale...jmenuju se Lovino.Lovino Vargas..."
"Hee~?Moc krásné jméno!Lovino,Lovi-",chtěl jsem ještě pokračovat,ale zařval na mně,ať jeho jméno tolik neříkám a připojil k tomu ještě sérii nadávek.Až když se vymluvil jsem pokračoval.
"Připomíná mi jedno slovíčko...Liviano!Zní to podobně,že?Podle čeho si myslíš,že se jmenuješ?"
Namítl,že španělsky neumí,jenom trochu,protože španělština je prý težká,a tak jsem mu uvedl další dva příklady,co by se jeho jménu mohly podobat;lontano a lozano.
"A nebo jednoduše Latino!"Ale pokud to není moc jiné,tak by se k tobě velmi hodilo Lindo!",prohodil jsem lehce.S tím jsem se k němu trochu naklonil.
"Co to děláš,blbečku?!Nech mně...?",protáhl to do otázky.Co dělám?Má pravdu,co to proboha dělám!Mio dio,ještě že mně neviděla Belgie.Belgie?Proboha!Ale...Když on je tan amable!Nemůžu si pomoct,musím ho...políbit.
"Tu eres mucho agradable...",a s těmi slovy jsem ho už líbal.Chtěl se ze začátku odtáhnout,ale já ho nepustil.Jeho ruka mi trochu vadila,tak jsem ho chytil za zápěstí a jen ji držel ve vzduchu.
Když jsem se pak odtáhl,měl Lovino co dělat,aby nabral dech.Tváře měl zalité ruměncem a jeho kudrlinka byla tak zvláštně pokroucená,že až vytvářela jakési srdce.Líbí se mi jeho vlasy.Jeho oči,všechno na něm stojí za pohled.Takový pocti jsem nezažil,ani když jsem poprvé viděl Belgii.Vůbec nikdy se mi něco takového nestalo,a že už jsem nucen být na tomhle světě hodně dlouho.Tomuhle se myslím říká verdadero amor.Miluju ho.Miluju ho?
Než jsem ale stihl svoje city opravdu vyslovit,přišla už Belgie,a chvíli po ní Feli.
"Nemáš být už náhodou v baru?",zeptala se.
"Mío Dio!Úplně jsem zapomněl!Omlouvám se,už musím jít.",rozloučil jsem se spěšně,ale neodolal jsem pohledu na Lovina,kterým jsem mu chtěl říct,že to není poslední polibek.

překlad:Liviano:lehkomyslný
Lontano:vzdálený
Lozano:svěží
Latino-románský,latinský
Lindo:krásný
tan amable:tak roztomilý
tu eres mucho agradable:jsi hrozně milý
verdadero amor:pravdivá láska
mío dio:můj bože
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pekelná Svině Pekelná Svině | 22. prosince 2013 v 21:39 | Reagovat

Další hrůza.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama