K zamyšlení

Motýl

25. srpna 2012 v 13:21 | Nadzu-chan |  Povídky-Yaoi/Shounen-ai
Mi-Mizuki!Chtěl jsem řvát,ale věděl jsem,že až tak špatné to není.Bolelo mně to,ale jen ze začátku.On,celý ve mně."Mi-Mizu-ki.M-miluju tě!"
Začal se pomalu hýbat.přirážel a spolu s tím zrychloval.Pak ještě začal uspokojovat mně a já už nevydžel být zticha.Vzdychal jsem a ta celá chvíle mi přišla,že v jednom momentě trvala až moc dlouho a přeci skončila tak brzo.Pocítil jsem teplo.A jako kdyby mi měla prasknout prdel.Doslova.Udělal se.vytáhl ho ze mně a oba jsme byli vyčerpaní.Obejmul jsem ho kolem ramen a dal mu jemný polibek na tvář.
"Změnil jsi se"


* * *
Uběhlo několik měsíců,kdy jsem se já s Mizukim neviděl.Samozřejmě,že to,co mezi námi bylo se nezměnilo,nic méně ten čas oddělení tam znát byl.Mizuki se teď zajímal o hudbu a často odjížděl na koncerty oblíbených kapel,zatímco já zůstával doma. Nebavilo mne to,ale brzy se mi vytvořila záliba.Kolem domu kdo ví proč často poletávali motýli.Občas nějaký z nich klepal na rám okna,jindy,když bylo okno otevřené,lítali až za mnou dovnitř.Zamiloval jsem si ty motýly a brzy pro ně začal pěstovat květiny,aby lítali častěji.Den ode dne motýlů přibývalo a jejich společností jsem si krátil čas samoty.Když se ale Mizuki vrátil,museli motýli z domu.Nechtěl jsem,aby na to přišel.Bál jsem se,že by mohl reagovat špatně,už jen z toho důvodu,že motýli jsou spíš pro holky.
"Shino!",volal na mě hned jak přišel do dveří.
Došel jsem k němu a dal mu pusu na tvář."Chyběl jsi mi.",zalhal jsem.Poslední dobou mi vůbec nechyběl.Všechno bylo jiné.Byl často pryč a já se izoloval jen na zdi svého pokoje v podkroví a návštěvu motýlů.
Šel si vybalit a já zalezl k sobě do pokoje.Měli jsme pokoje odděleně,ale často jsem spal s ním,jak jinak,když jsme spolu ještě chodili.Pokud se to teda dá nazvat chozením.Nikoho jinýho jsem neměl,chodil jsem jen s Mizukim.Seznámili jsme se na střední a už tenkrát jako by jsme patřili k sobě.Teď to bylo všechno pryč.On často odjížděl a doma se spousty dní ani neobjevil a já se zakompenzoval.
Teď nám to rozhodně nejde jako dřív.On se změnil,já taky.Oba jsme jinde.Ale i přezto jsem se teď chystal za ním do jeho pokoje.
Zaklepal jsem a když neodpovídal,automaticky vešel dovnitř.Ležel na posteli.Dřímal.Položil jsem si hlavu na jeho hrudník a poslouchal,jak oddychuje.Pak se přeci jen probral z podřimování a objal mně.Podíval jsem se na něj a políbil ho.Najednou jako by jsme byli v časech naší střední a užívali si jako dřív.Byla tady ta vášeň,ta touha.
Vybavoval jsem si všechny ty nekonečné noci strávené spolu...Začal mi přez kalhoty dráždit rozkrok.Jeho prsty těsně přejížděly po švech kalhot a já cítil,jak mi tvrdne.
Překulil se na mě a už se jedna jeho ruka sápala po zipu.Pokud byl tak unavený,jako když přišel,tak mu to hrané podřimování dalo celkem nemožné množství energie.Sakra!
Ležel jsem pod ním,nahý,a on se do mně chystal vstoupit.Je to hloupý říkat vstoupit,ale když ono není moc na výběr.
Odhrnul si svoje hnědé vlasy z čela a pomalu ho do mě zasunoval.Nebylo by v tom nic hraného,když bych řekl,že jsem slastně vzdychl.Asi jsem si to celé nalhával,protože najednou mi přišlo,že jsem ho nikdy nemohl milovat víc,než miluju.
"Mizuki",šeptal jsem jeho jméno jako sen.
Užívali jsme si ještě hodnou chvíli,až z otevřeného okna přiletěl motýl.Jeden modrý,malý motýl.Zrovna teď,když nechci,aby se naštval!Zrovna teď,po...sexu...!Nikdy neměl rád tyhle "dívčí" věci.Panenky,růžová,poníci a motýli.Ty hlavně.Motýli...
"Shino,podívej,ten krásný motýl tady!",zdvihl zrak ode mně a díval se na poletujícího motýla.
"Není krásný,Shino?"
Moment...Neříkal mi vždycky,že motýly nenávidí?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki Yuki | Web | 30. srpna 2012 v 10:39 | Reagovat

Upřímně, není to tak hrozný, jen je vidět, že potřebuješ trochu víc zkušeností průměrné yaoi fanynky :D
Ale jinak chválím. Je potěšující vidět po dlouhé době zase normální pravopis :D

2 Tobi-chan Tobi-chan | E-mail | 12. března 2014 v 19:18 | Reagovat

Tak jako nic moc..spíš nic než moc. Povídka je krátká a prakticky o ničem. Neuraž se, něco podobnýho bych dokázala vycucat z prstu na místě-,,Tobi-chan, vymysli mi shonen-ai nebo yaoi povídku kde je něco s motýlama, ale žádná zoofilie, díky." po této větě by u mě byly 3 minuty k zamyšlení a pak bych to ze sebe sypala jak na běžícím pásu..Nechci tě nějakým způsobem urazit či tak něco, ale tohle je celkem dost slabá povídka..Bez odstavců, bez děje, zkoušej psát dál-pude ti to. Malou radu ti dám~Zkus číst jiné Yaoi/shounen-ai povídky a jen nech myšlenky plout a inspirovat se jima-pomůže ti to!~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama