K zamyšlení

Moje bláznění a vaření rohů

22. října 2012 v 15:34 | Nadzu-chan |  Absolutní smetiště a změť nápadů
Nějak mi začíná víc a víc šplouchat na bednu.Protože prostě jo.Chce se mi normálně psát články na blog,ale nechci psát povídky.Yaoi už bylo mnoho navíc po tom,co na něj mamka přišla je pro mě i "zakázaný".Ale...chtěla jsem mluvit o něčem jiným.

Udělám si menší osnovu:
1.Střední škola
2.Zákaz yaoi
3.Cosplay Rakouska aneb jak to vypadá
4.Derpoviny
5.Homestuck a Nepeta
6.Hello,How are you?

1.Střední škola
K prvnímu bodu...Jsem vzorný gympláček,jen občasně mi to ulítne a dostanu pár trojek...Kecám,chci z gymplu pryč a možná tak zamávat na rozloučenou školníkovi,kterej mi nikdy nechtěl půjčit klíče.Zatím jsou dva návrhy...Plus jeden kterej mi nutí celá rodina.(Seřazeno podle oblíbenosti)
  1. Střední škola Polygrafická,Velké Poříčí
  2. Střední škola Oděvní,Červený Kostelec
  3. Střední Odborná a Jazyková škola,Hradec Králové
Proč chci vlastně na Střední?
Nechci zůstávat na gymplu,je to ztráta času a nenávidím svoje debilní spolužáky.Protože polygrafie nebo o-děvka vypadaj zajímavě.Protože jsem derp nerozhodnej.A páč mě štve moje máma,že z gymplu mám větší možnost dostat se na vejšku a dělat jazyky,který já beru jako koníček.A ten nejlepší ale ten,který mě vůbec neovlivňuje-půjdu na střední s nejlepší kámoškou.

Polygrafická-vypadá naprosto suprózně a ten chlápek co nám o ní mluvil byl prostě bezva ukecanej.Navíc je awesome umět dělat s grafikou na kompu i trochu v reálu.A protože jsem pako a chci se to naučit.Navíc výtvarka je sexy... :3
Oděvní-Taky by nebyla špatná..Umět si šít cosplaye,odhadnout si látku a pak si něco ušít na sebe,šaty a tak...Ušetřím a navíc budu machr.A můžu tím vydělávat i na ostatních.Ale zas jde o to mít to v oku a umět s tou příšerou zvanou šicí stroj.Což já neumim.Ale tam bych se to naučila.
Jazykovka-No dobře.Jazyky mě bavěj,a snad mi i jdou.Ale já tam prostě nechci.Od tý ženský jsem se nic nedozvěděla,vypadala jak totální derp a já se z jejího zjevu nevěděla na co ptát.Navíc,když přímo za mnou se kluci chytali za prdele a přehazovali se jak zápasníci sumo(škola Ochrany osob a majetku).Dívala jsem se ale na prospekt co jsem si vzala a...ani náhodou.Jde o ekonomiku,a ekonomika znamená matiku! Navíc to chce máma a to se mi nelíbí.A soukromku,která by za něco stála,s tou by mě podpořil leda tak otec a pojišťovna.

2.Zákaz yaoi
Ergh....Máma prostě přišla na pár pictů,co jich na fb bylo.Dostala jsem pár přednášek,byla označena za LESBIČKU,i když se hlásím spíš k bisexuálům(ale to je prostě jedno).No,prostě yaoi pro mě nesmí existovat...Ale ta mysl je prostě zrádná a i kdyby nebylo yaoi,ještě je yuri a hentai... :D Tudíž troll.A stejně mámu poslouchat nehodlám a dívám se na svoje yaoi pořád....

3.Cosplay Rakouska...
No.Ze svýho kabát platit prostě nemůžu.A Vánoce přestávaj vypadat slibně.Pokud vůbec bude nějaká možnost mít kabát na Rakousko,buď budu muset posbírat prachy všude kolem po příbuznejch,nebo se prostě pohádat s mámou a vysvětlit,že ty chujoviny co bych jinak dostala by stály asi to,co ten kabát.Což mi za hádku stojí,páč Rakousko je prostě sexy a mít ten kabát i s parukou(kterou už mám,a je boží :3) doma.

4.Derpoviny
Říkejte si,že jsem chuj,Gangnam style už mi leze na nervy.Song je to dickózní,to jo,ale...aby ho pouštěli celej víkend,to jste mi radost dělat nemuseli.Aneb soustředění se sborem-Oppa Paleček style.. >___> Na co v tý skvadře člověk nenarazí.Ale mám krásnej námět na povídku a bude to historicky nejrozpracovanější povídka.Na co bude? HOMESTUCK!! Protože to je prostě Awwesome :33 Stačí jen říct,že hlavní postava bude Nepeta,páč je můj patron,a budou tam všechny main charactery,až na Alpha děti,Vagabondy a Midnight Crew.A Jack nebo tak tam už vůbec nebudou.Bude to Human-stuck.. :3 Jo a mám 1/2 z matiky...Přijímačky,těšte se!!!

5.Homestuck a Nepeta
Kdo nečetl to přeškrtnutý,Hom3stuck je úpln3 n3jvíc 4ww3som3.Má to děj,i když to vlastně vůbec nedává smysl.Ale to je na dlouho.Prostě je v plánu další cosplay-Nepeta Leijon.
Důvod? -Je to moje patronka,je jednoduchá a má podobný háro.
Co potřebuju? Zelenej kabát,černý háro,triko se znamením Lva(zvěrokruh),modrý boty,rohy,popř.čepici a ocas.
Co mám,co je rozdělaný? -Rohy-fáze kreslení a vybroušení(slíbila jsem ten návod s vyvařením rohů,že? :DD),triko-fáze hledání tiskárny,kabát-fáze kupování látky,černý háro-fáze obhlížení cen.

Nepeta je charakter milej,což bude zajímavá zkušenost,páč já milá prostě nejsem.Na to jsem až moc tsundere a cholerik.Nicméně Nep je hezká,v grupě je nás víc,co jdou za HS a celkově prostě proto,že chci a že Nep je můj patroll.(patron+troll=patroll,pochopte to)

6.Hello,How are You?
Toto...je most epic of the week!Jestli tenhle tanec/song neznáte,neznám vás.Páč to je prostě...Optimistický,což se nestává často.Vypadá to jednoduše a já se to prostě naučím!!! :33

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edwina Edwina | E-mail | 4. ledna 2013 v 23:53 | Reagovat

Jaká ironie, já se také Hello, How Are You  učím, a už půlku umím~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama